16 Ağustos 2017

Abone Olunan E- Dergiler

CAMBRIDGE JOURNAL

Cambridge Üniversitesi tarafından yayınlanan, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve bilim, teknoloji ve tıp konularını kapsayan 380’den fazla hakemli akademik dergiye erişim sağlanabilmektedir. Erişebileceğiniz dergilerin listesini görmek için TIKLAYINIZ

INTERTAX – EC TAX REVIEW

Intertax, akademi ve iş dünyasını hedef alan, hakemli, Scopus ve Web of Science’da indekslenen makaleleri ile köklü bir Uluslararası Vergi Dergisidir. Intertax, hem yasal hem de ekonomik açılardan doğrudan vergi, dolaylı vergi ve sosyal güvenliğin ayrıntılı kritik analizini sunar. Yılda 12 sayı yayımlayarak, hem akademik hem pratik, güncel, üst düzey uluslararası vergi bilgileri sağlar.

AMERICAN ACADEMY OF PEDIATRICS

AAP, 68 ülkeden 60.000 üyesi bulunan dünya çapında bir pediatri derneğidir. American Academy of Pediatrics, pediatri alanında çok önemli 6 dergi yayınlamaktadır. Pediatrics, Pediatrics in Review, NeoReviews, AAP Grand Rounds, AAP News, Hospital Pediatrics.

THE NEW ENGLAND JOURNAL of MEDICINE

The New England Journal of Medicine (NEJM), dünyanın önde gelen tıp dergileri ve web sitelerinden biridir. 200 yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden NEJM; dünya genelindeki tıp camiasına, hekimlere ve eğitimcilere kaliteli, hakemlerce denetlenmiş araştırmalar ve interaktif klinik içerikler sunar.